Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Krevetky

Byl spuštěn nový portál o krevetkách

Nový web je spuštěn zde

 

 

Především bychom chtěli Vám - příchozím návštěvníkům poděkovat za neustálý zájem o naše stránky a krevety. Vzhledem k tomu, že za poslední rok výrazně vzrostl zájem o krevety, ale i o informace o nich, vyřizujeme kromě objednávek i nemalé množství mailů s dotazy. Snažili jsme se web doplnit o další sortiment, který nabízíme, stejně jako o další informace. Bohužel, tato skutečnost vedla k tomu, že se pro nás i pro Vás stal tento web méně přehledný a tím pádem není úplně uživatelsky přátelský.

Přestože náš web nemá vysokou informační hodnotu, má několik desítek tisíc přístupů za jeho existenci a počet přístupů za den leckdy převyšuje sto přístupů, což na tak úzký profil zájmu, jako jsou sladkovodní krevety není málo.

Tento web byl před několika lety tvořen s cílem podat stručné informace o chovu krevet a podělit se o fotografie z chovů. Po té, co jsme se začali zabývat i prodejem a psaním článků o krevetách, zjistili jsme, že tento web přestává stačit. Jeho rozšiřování je poslední dva roky neúnosné a jakékoli rozšíření často vede k znepřehlednění stránek. Bohužel jediný velmi kvalitní český web o krevetách (www.akvakrevetky.wz.cz) není již přes 4 roky aktualizován. Vše kolem krevet jde právě v posledních letech velmi rychle dopředu a na tomto webu se tím pádem nevyskytují informace o nových druzích, varietách a další nové informace ze světa kolem sladkovodních krevet.

Z těchto důvodů jsme se rozhodli vytvořit nový web, který si klade za první dílčí cíl poskytnout aktuální informace o všech nejčastěji chovaných druzích a varietách krevet. Web by měl poskytnout jak stručné a jasné informace o chovu krevet, tak i detailní informace s popisy odchovu druhů a variet. Zároveň se pokusíme rozšířit sortiment dostupný koncovým zákazníkům především o rostliny a kvalitní potřeby pro chovatele krevet. Nový web bude spuštěn k 1.1.2012.

 

Samozřejmě rádi vyslechneme Vaše přání, náměty na spolupráci i náměty na budoucí obsah webu, můžete nás stále kontaktovat na mailu krevetky@gmail.com .

 

Malou ochutnávku toho, co chystáme můžete najít zde, nebo níže na této stránce.

 

 

 

 

 


 

TOPlist